Deyzoh
Deyzoh

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Deyzoh është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Prill 2022, Deyzoh, Arsi & Landi Roko publikojnë videoklipin "Kcejna". Muzika e këngës është kompozuar nga Sardi Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes vetë Deyzoh. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro. Më datë 23 Qershor 2022, Deyzoh publikon videoklipin "Katile", në bashkëpunim me Florian Tufallarin. Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Deyzoh. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirec...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0