TEKSTESHQIP

Diana Kolukaj Gashi
Dashnia
Lyrics

Sa her në mëngjes
Kur zgjohem me ty
Veq ma shum dashnia
Me shtohet në kta sy(2X)

REF:
Femra më e lumtur
Ndihem unë në këtë botë
Ajo goja jote e ëmbël
Mirmëngjesi kur më thotë

Unë të dua vetëm ty
Dhe ti më don mua
Kjo dashni është pa mbarim
E tregojn dy sytë e tu

Je i vetmi ti qe zemrën ta fala
Rrahjet e kësaj zemre
Vetëm te ti i ndala

REF:
...

Eja shpirti im eja afer meje
Se zemra më qetsohet
Veq kur jam ngat teje

REF:
...
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe ky krijim muzikor është lansuar tek audienca e gjerë i plotësuar bukur edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 23 Nëntor 2019.