TEKSTESHQIP

Dichy
Mama
Lyrics

Qendro i drejt gjithmon m'ka thon mu nona
E para tjerve koken mos e ul mo
Harro ata qe deri dje ty t'kan sha
Dhe ec perpara jo ti mos u vono
E ondrrat mos i lej se ato t'majn gjall
Qellimet maji se me to ke m'ja dal
Shpirtin mos e shit se pa to je skllav
Zemren mos e jep se kan me ta vra

O mama, o mama
O mama jom rrit vet un
Mos ki frik se vdes un
Krejt ca jam tu bo, i boj per ty se du me t'krenu
Ma mir du me jetu
Mos me t'pa me vajtu
Atyre qe s'na dojn zemren mos me ja gzu
I kam do shok qe ma rujn shpinen mu dit e nat
Pa afat
S'kena t'njejtin gjak, ama familje mi thirr o pak
Oh my god, te ti jam lut dit e nat
Mos me ngel un that, se masnej duhet me bo mekat

Qendro i drejt gjithmon m'ka thon mu nona
E para tjerve koken mos e ul mo
Harro ata qe deri dje ty t'kan sha
Dhe ec perpara jo ti mos u vono
E ondrrat mos i lej se ato t'majn gjall
Qellimet maji se me to ke m'ja dal
Shpirtin mos e shit se pa to je skllav
Zemren mos e jep se kan me ta vra

DËRGOI: