Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diell Rushiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Diell Rushiti është një shkrimtar. Dielli Rushiti jeton ne Ferizaj dhe se shpejti do dali ne treg libri i tij i pare, i cili permban poezi dhe tregime per dashurine. Qe nga viti 2017 diell rushiti filloi te me muzik hip hop dhe ende vazhdon te krijoj kenge nje here jo ne televizione apo cd por vetem ne youtube kenga e par qe eshte publikuar ne youtube eshte dielli_05 16 vjet pastaj dhe te tjera....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Gajur Pajaziti

Ekrem Ajruli

Vahit Nasufi

Kreshnik Ibrahimi

Iljaz Jashari

Mahir Ademi

Astrit Gjocaj

Perparim Blakaj

Bujar Meholli

Blerim Bytyçi

Tags: Diell Rushiti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet