Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ekspozita Jone

ME DY DUUART TE NJOMA
ME NJE LAPES EDHE ME BOJRA
SOT NJE EKSPOZITE TE TERE
VEC PER JU E KEMI BERE.

PER GJITHE JU EDUKATORE
DHE JU NENA DUARARTA
VIZATIME FEMINORE
KEMI SJELLE PER DHURATA.

ENDE JEMI NE TE VEGJEL
MIRE NUK DIME TE VIZATOJME
POR ME TO--GEZUAR FESTAT
ME GJITHA ZEMER JU UROJME.

- poezi nga Diellza Buduri


- Poezia u dërgua nga Diellza Buduri -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet