Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dino Zhygjeli - Mendon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Shum gjera humba un per ty
qe te jem gjithmon un me ty
Mendova t'jesh e vetmja per mu
por ti kurr s'arrite me m'vlersu
E dashur tlutem tani shko
adresen time tani harro
E kur errsira nates te merr
e kur parajsa do t'duket si ferr
Mos u kthe
Ske perse
asgje sdo t'jet me si dje
As akrepat me s'levizin
koha tash u ndal per ne :))))))))))))))


Ky tekst u dërgua nga MaboDino Zhygjeli
Publikimi: 15/03/2012
Festivali: Top Fest 9


Dino Zhygjeli - Mendon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendon".
3. Video është e këngës "Mendon", por nuk këndohet nga Dino Zhygjeli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0