Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Diona Fona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  339
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Diona Fona është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Diona eshte rritur dhe lindur ne Britani Te Madhe, por aspak nuk e la anash gjuhen shqipe. Dhe gjithashtu flet nje gjuhe mjaft te embel. Bukuroshja shqiptare e cila jeton në Londër, është e fokusuar në studimet e saj për artin skenik, çka ka bërë që ajo të mos jetë e pranishme në skenën muzikore pas verës për një kohë të pacaktuar. Diona Fona është këngëtare e re e cila u njoh fillimisht për “covers” të hiteve të mëdha botërore ku ajo vuri në pah...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (21)

19
5
12
24
9
10
7
8
6
4
0
8
4
8
0
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Arinda Gjoni

Ariana

Rinna

Fiorela Sahiti

Oreta Leka

Edea Demaliaj

Enxhi Nasufi

Elia

Wendi Mancaku

Xhesika Polo

Tags: Diona Fona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet