Dj Fati
Dj Fati
Dj Fati
  • Emri i vërtetë:
  • Fatmir Fejzullahu
  • Vendlindja:
  • Gjilan
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Dj Fati është këngëtar. Njihet si Dj. Fati Beat's, por emri i tij i vertete eshte Fatmir Fejzullahu dhe jeton ne Ternoci i Madh. Më datë 21 Prill 2014, Dj Fati publikon videoklipin "Sa Shume T'kam Dasht".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: mearisa mearisa  Komente 0