Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj-Fati - E Vetmja Je Ti (Tina) (Feat. Maji)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

DJ-FATI
Ti e din se sa te dua , ti e din o shpirti im
un e di se sa ti mdon por faji mbetet jetim
Ditet tona kaluan erdhi dita per mu nda
tash jemi aq larg po aq larg spo muj met pa
un i di kejt senet e tua se qa bone ti per mu
jo nuk muj met harru se pom bon mu tranu
sdi pse vet kemi mbet njani tjetrin se kuptojm
tlutna kthehu ti te un ku e lam e vazhdojm
un e di qe ti mu mdon un e di qe ti mbeson
un e di o zemra jem un e di per mu qa bon
kur menoj per ty jom si i pit n'kry
mesazhet e tua zemer pa i lexu i kom fshi

REFRENI 2x :
As veten nuk e ndjej se un jam pa ty
e tash veten e urrej tlutna kthehu dashuri
do te dua shpirti im do te dua ti e din
do te dua per gjithmon edhe nese ti sbeson

Une jam larg pi teje veq ne enderr t'vizitoj
edhe ti je larg meje kush ke aj qe na denoj
koha pom kalon dita diten e shti n'dhe
une edhe sot jam pa ty ishalla neser me mu je
ku i kam fjalet e tua qe ne emrin tim ti bojshe be
thojshe zoti eshte i pari dhe i dyti pas ti je
mesazhet e tua zemer i lexoj qdo nat
i kujtoj ditet me ty pse o zot un jam pa fat
me foton tende shpirtin un e pushoj
e shikoj ,e shikoj dhe per ty mendoj
a thua ti a mdon aq sa te dua un
a thua kush je ti qe kjo zemer per ty vun .

REFRENI 2x:
As veten nuk e ndjej se un jam pa ty
e tash veten e urrej tlutna kthehu dashuri
do te dua shpirti im do te dua ti e din
do te dua per gjithmon edhe nese ti sbeson

REFRENI 2x:
As veten nuk e ndjej se un jam pa ty
e tash veten e urrej tlutna kthehu dashuri
do te dua shpirti im do te dua ti e din
do te dua per gjithmon edhe nese ti sbeson


Ky tekst u dërgua nga Gentaaa(3   GentiDj Fati
Publikimi: 14/06/2010


Dj-Fati - E Vetmja Je Ti (Tina)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vetmja Je Ti (Tina)".
3. Video është e këngës "E Vetmja Je Ti (Tina)", por nuk këndohet nga Dj-Fati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Fati:


Komente 0