Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj-Fati - Tradhëtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vec per nje arsye ti me mua je
m`tradhton para syve ti tjetrin e ke
Ndoshta pret te them te dua
me mir lamtuumiiR
Zemer ti nuk din te duash kshtu qe je e lirë

Ref :
Udheto ti udheto qysh deshiron
Por skam besuar se po me tradhtonn
Para Zotit ti naj her ke me u denu
Se qfar ke humbur ti ke me kuptu

Fjala Tradheti te un nuk ze vend
nje e dashuruar nuk tradhton aq leht
Nuk kam zemer me t`thon t`duu
nuk muj me tu kthy
Me t`cu fjal pom vjen inati zemren ma ke thy . . .

Ref :
Udheto ti udheto qysh deshiron
Por skam besuar se po me tradhtonn
Para Zotit ti naj her ke me u denu
Se qfar ke humbur ti ke me kuptu


Ky tekst u dërgua nga  Dori123Dj Fati
Publikimi: 25/08/2011


Dj-Fati - Tradhëtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhëtare".
3. Video është e këngës "Tradhëtare", por nuk këndohet nga Dj-Fati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Fati:


Komente 0