Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj-Fati - Dashuri Me Vler (Feat. Maji Danger & Grafix)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Grafix:
Zor shum zor...
E pata me bo temen
U munova deri n'fund
Qe ty met pas femen.
E arrita at qëllim
Po qysh un e arrita
Je tip qe ske dit
Me thon 1 mirdita
E ke kshyr rrugen tone
Qato e mir mbete
Gajlen e hallkve
Se more kurr per vete
Ma i lumtur jam uns
e sa je ty
Fjal t'keqe me thon per ty
kerkush per ty nuk di.
Po gojen kerkujt
apet sun ja mshel.
Kryesorja osht qe
ftyren pergjithmon e ki qel.
Ma lumturi nuk kish
kur kish dashni me vler
Me ty zemra jem
kejta udht i kom qel
Smuj me ta kthy
se qka ke bo per mu.
Zemren e ke thy
po as ni her prap sje pendu.
Jam i pari...
e i fundit une kam mu kon
Qka ke bo per mu...
besom kurr smu met lon.

Maji danger: reff.2x
Ty gjithmon un do të kem
Dhe gjithmon ty unë do të dua
Do ti plotësoj të gjitha
Vetëm mthuaj ktë e dua
Do jesh ajo...
Qe me ty jeten ta jetoj
Nuk do pendohem kurr
Se vetem ty të dashuroj...

Dj. FATI
Takimi i par
gjithmon me kujtohet
Qysh u bona un me ty
Ende spom besohet
Mke pru rrugen e drejt
skum dit me dashuru
Tash mem vet dikush
muj mi kallxu
Mos luj kurr
me ni ndjenj dashurije
Gjysa e kan bo
si loj heshije
Nuk osht moll me kerku
e me hudh n'tok
Besom qeto fjal
shum von kan me ja rrok.
Jom provu me dashuri
e ju jap kshilla
Vajzen qe e don
per ty osht ma e mira.
Gabon qe e tradhton
zemren ja lendon
Ajo bon qmos per ty
qka ke ty qe nuk bon.
A doket vetja ma i mir
e ki perparsi.
Mendje madhsija so sen
duhet me pas kufi.
Zoti e ka fal
bone te lumtur ti
ndihmoj gjithmon
kur ajo nuk di.

Maji danger: reff.4x
Ty gjithmon un do të kem
Dhe gjithmon ty unë do të dua
Do ti plotësoj të gjitha
Vetëm mthuaj ktë e dua
Do jesh ajo...
Qe me ty jeten ta jetoj
Nuk do pendohem kurr
Se vetem ty të dashuroj...


Ky tekst u dërgua nga  mearisaDj Fati
Publikimi: 02/01/2012


Dj-Fati - Dashuri Me Vler
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Me Vler".
3. Video është e këngës "Dashuri Me Vler", por nuk këndohet nga Dj-Fati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Fati:


Komente 0