Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Diellza Kolgeci - Si Kleoparta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Kleoparta".
3. Video është e këngës "Si Kleoparta", por nuk këndohet nga Diellza Kolgeci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Diellza Kolgeci - Si Kleoparta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Komente

Asnjë Koment

23/04/2007

2007-04-22T23:00:00+00:00Pse mshikon ashtu
krejtësisht i qet si pa jet
un sjam zbukurim
nuk jam piktur qe rri në mur

afrohu më ngat
pritjen mos e zgjat
falma kët nat

ref.
në zemrën tënde un do të hyj
do te me kesh veq mua në sy
si kleopatra do te luaj me ty
mos u mashtro nëse sreagoj
robërin tënde planifikoj
si kleoptra ty do te sundoj
përjettt

Mjaft gjat e ke mbajt
veten si mbret ajo koh u tret
tash ke nje mbretëresh
vetëm nuk je nuk ësht më si dje

Nëse mbes pa ty helmin do ta pi
tek ti do tvii

ref.(2x)
në zemrën tënde un do te hyj
do te me kesh veq mua ne sy
si klepatra do te luaj me ty
mos u mashtro nese sreagoj
robërin tënde planifikoj
si kleoptra ty do te sundoj
përjettt(2X)


Ky tekst u dërgua nga Flaka
Më Shumë Këngë Nga Diellza Kolgeci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet