A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Djemte E Vjoses
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Djemte E Vjoses është grup artistësh i njohur. Më datë 17 Janar 2009, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu".

Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Jam Nje Djal Nga Laberja".

Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dy Bejka".

Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Belice E Bardhe".

Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dola Qe Kur Doli Ylli".

Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Naze Madhja".

Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Une S'e Thashe E Ti S'e The".

Më datë 31 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Nina Moj Labike Nina".

Më datë 1 Prill 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Vjen Nje Vajze E Bukur".

Më datë 9 Tetor 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Hidhe Nuse Vallen".

Më datë 9 Tetor 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Margarita".

Më datë 9 Tetor 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Ne Sevda Ta Hodha Sevdan".

Më datë 9 Tetor 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Salo Moj Salush".

Më datë 9 Tetor 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Moj E Bukura Vasiliko".

Më datë 9 Tetor 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Erdha Erdha".

Në Nëntor 2013, Djemte E Vjoses marrin pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Vjosa".

Më datë 4 Nëntor 2015, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Nene Tepelene Moj Nene".

Më datë 1 Shkurt 2016, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Serenate 1980".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019