A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Djemte E Vjoses - Kolazh Jugu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/01/2009

2009-01-17T13:08:53

kush te lan kush te nderron o dhender be
Mamaja qe tka zakon o dhender be 2x .
Epo sot do bejme moj dasem o dasem lere dasem o.
Epo do martojme moj djalin o ate moj me te mirin o2x.
Ti ben rrobat pale pale o dhender be
pale pale e ne kanister dhender be
ne senduq te qevaristes dhender be
me florinjte o te llormise o dhender be.2x.
Epo sot do bejme moj dasem o dasem lere dasem o
epo do martojme moj djalin o
ate moj me te mirin o.

nusja jone e mire e mire dhenderi si kec i shtire2x.
dhenderi shufer dyfeku nusja si plence shelegu.
nuseja si flluske sapuni dhenderri turi majmuni2x.
dhenderri trim e azgan nuseja nxin si tigan.

o filxhan babaxhan pije tu befsha kurban
o dajo tu befsha vere pije moj krushkullin njehere.
pije krushke pije se te paska hije vere moj nene buze qe ti gjeshe fund
o filxhan bishtegjate shkon dollia 5 a 6 shkon dollia 5 a 6 krushku tak e une tak.


Ky tekst u dërgua nga Arjola
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019