Official Video

Djemte E Vjoses - Dy Bejka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/03/2012

2012-03-19T11:32:37


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Bejka" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Djemte E Vjoses i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:

Më Shumë...