Më mbaj mend (për 1 muaj)


Djemte E Vjoses - Trendafil Te Pusi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafil Te Pusi".
3. Video është e këngës "Trendafil Te Pusi", por nuk këndohet nga Djemte E Vjoses.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Djemte E Vjoses - Trendafil Te Pusi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/10/2012

2012-10-09T05:39:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trendafil Te Pusi" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Djemt E Drinit. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

trendafil te pusi moj
sa bukur mban er
aman moj sa bukur mban er
bubu moj sa bukur mban er

jan mesu do vajza moj
po na vin nga her 2(X)
aman moj po na vin nga her
bubu moj po na vin nga her

ne krevat me gjemba moj
do ti vem te flen 2(X)
aman moj do ti vem te flen
bubu moj do ti vem te flen

cila te merziten o te prekin perdhe
aman moj te prekin perdhe 2(X)
bubu moj te prekin perdhe
ooooooooo perdheMë Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet