Më mbaj mend (për 1 muaj)


Djemte E Vjoses - O Ceco

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Ceco".
3. Video është e këngës "O Ceco", por nuk këndohet nga Djemte E Vjoses.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Djemte E Vjoses - O Ceco  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/10/2012

2012-10-09T05:39:41+00:00Çecoo...o Çeçooo

Çeçua kur vinte nga stani
me takeme si çobani
Me qylaf si dervishçania
korba Çeço

T'ia bëç ferren o

Akape Çeços me pika
e kish qendisur Navika
Fershellente moj ne dy gryka
korba Çeço

T'ia bëç ferren o

Sharku Çeços leqe-leqe
ne xhep mban 40 biçeqe
Ç'i kish bere 300 per vete
korba Çeço

T'ia bëç ferren o

Mesi Çeço si gjilpere
ç'i ndriçojne moj ato llerellere
Kur merrte malin e gjere
korba Çeço

Mesi Çeço si gjilpere
ç'i ndriçojne moj ato llerellere
Hengri nje kope te tere
korba Çeço

T'ia bëç ferren o

Nje kleçkë te vogel kishë
nuk duronte dot per mishë
Kur s'kish mish hante kulisha
korba Çeço

T'ia bëç ferren o

Vajten ne malë te gjithe
zile moj kemboren mbi gure
Deshe shume po ngele hiç-ë
korba Çeço

Vajtën ne malë te gjithe
zilen moj e kemboren mbi gure
e bere kopen berdura
korba Çeço

T'ia bëç ferren o

Çeço... O Çeçooooo


Ky tekst u dërgua nga Amadeo
Më Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet