TEKSTESHQIP

Djemte E Vjoses
Belice E Bardhe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Belice E Bardhe" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, produkti muzikor është përcjellë i kompletuar mjaft këndshëm edhe me klip muzikor, i cili u publikua me datë 27 Mars 2012.