TEKSTESHQIP

Djemte E Vjoses
Dola Qe Kur Doli Ylli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola Qe Kur Doli Ylli" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor prezantohet tek fansat i punuar mjaft mirë edhe me klip muzikor, i cili u publikua me datë 27 Mars 2012.