TEKSTESHQIP

Djemte E Vjoses
Nina Moj Labike Nina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nina Moj Labike Nina" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti u finalizua tek shikuesit i plotësuar me shije me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 31 Mars 2012.