TEKSTESHQIP

Djemte E Vjoses
Dy Bejka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Bejka" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, ky krijim muzikor ka ardhur i realizuar mjaft këndshëm me një videoklip, i cili u publikua më 19 Mars 2012.