TEKSTESHQIP

DonAlbi
Shqipet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipet" kënduar nga DonAlbi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 9 Maj 2023, DonAlbi publikon videoklipin "Shqipet". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Don Albi, teksa për arranzhimin u kujdes Arlenn. Videoklipi u prodhua nga Frostbite Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Arlenn.