TEKSTESHQIP

Donat Krasniqi & Dije Shatri
A Me Do A Nuk Me Do
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Me Do A Nuk Me Do" kënduar nga Donat Krasniqi & Dije Shatri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, projekti vjen i finalizuar i ilustruar bukur me një klip muzikor, i cili u publikua më 14 Janar 2012.