TEKSTESHQIP

Donika Hajra & Ermira Ponari
Moj Katile
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Katile" kënduar nga Donika Hajra & Ermira Ponari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.