Më mbaj mend (për 1 muaj)


Donny G - Istog,prishtin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Istog,prishtin".
3. Video është e këngës "Istog,prishtin", por nuk këndohet nga Donny G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Donny G - Istog,prishtin  (Feat. Ureex)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/04/2009

2009-04-16T17:56:20+00:00[Intro]:

yeahh...Donny-G ...Be1-X ...UreeX yeahhh

DoNNy-G:

Me siguri e dini kush jom une qa boj une
veq njehi deri dy e fm kthehen ka une
bum boj une as njoni sun e bon si un
kerkun sje ka shkon tmaj ndor sikur pllum
urex donny-g be1-x na po vim
kurgjo sje ka sheh tu ka ba kejt tim
prishtin istog haver reprezent
kush osht i 3nt le tdel ktu prezent
le te thot ato qe ka ah mos e maj nzemer
femnen tone se kom shoqe po une e kom fm
ey zemer kallzoi tipit ton qe ti mu mdon
ti mu midollizon me kerkon sum krahason haha
maje veten shoki don´t don´t cry
maj shokt me veti don´t don´t fire
kejt fm jeni tlidhun nmu po un sju du
baby fly high ty po tboi mu tranu !

Ref.2x

ha Common Lady lady shaked ass hey/
un me melodi baby un me bass hey/
na e dridhim Istog e prishtin hey/
na e bojm si gjithmon kejt rutin hey/ 2x

UreeX:

?????

Ref.2x

ha Common Lady lady shaked ass hey/
un me melodi baby un me bass hey/
na e dridhim Istog e prishtin hey/
na e bojm si gjithmon kejt rutin hey/ 2x

Be1-X:

get this money like fuck bitch
im sick so funny and am a rich
ey zemer ta perzi anglisht edhe shqip
sta lypi tjeter gjuh po ta boi ama qat dhip
comon lady comon lady thuj boi Hip Hop
shaked ass shaked ass thuj kcej tip top
tash ajde kape doren kaperce ntjetren an
ulu pak krrulu pak bonu pak sikur han
e pakt je bonu tok pije ni pije oh
merre qita temtit kerko qfar shie oh
nese tu ka ret goja shko trete ni got kos
i perzive tana pijet e bane kejt kaos
thuje ni shtos un vi te ti Heyy
ti vjen te un e qyky trip ma thejjj
nice po dokesh ka po silesh e po dridhesh
edhe nice po dokesh kur per k.. po pshtillesh !

Ref.2x

ha Common Lady lady shaked ass hey/
un me melodi baby un me bass hey/
na e dridhim Istog e prishtin hey/
na e bojm si gjithmon kejt rutin hey/ 2x


Ky tekst u dërgua nga  besiana
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet