Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorisa Pacolli
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Tetor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  299
Këndon kryesisht: pop

Dorisa Pacolli është këngëtare. Më datë 18 Korrik 2016, Dorisa Pacolli publikon videoklipin "Natyrale". Muzika e këngës u punua nga Ilir Berani, teksti u shkrua nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

Më datë 12 Tetor 2016, Dorisa Pacolli publikon videoklipin "Ata Sy". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

Më datë 15 Qershor 2019, Labinoti publikon videoklipin "Hajde", në bashkëpunim me Dorisën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

Më datë 26 Qershor 2019, B2N publikon videoklipin "Nuse 3", në bashkëpunim me Dorisa Pacollin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga B2N.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet