TEKSTESHQIP

DoubleK
Drejt Rruges
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Drejt Rruges" kënduar nga DoubleK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u përcoll tek audienca e gjerë i plotësuar me shije me një videoklip, i cili u publikua më 25 Shtator 2017.