Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doza - E Rrezikshme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Syte e tu kan dicka qe me largon bezdine
Qe nga momenti qe i pash, ngela pa frym
Fillova te enderroje jeten time me ty
Te gjitha mund ti le vetem qe te jemi te dy
Po por rash ne dashuri me ty ve jeten ne rrezik
E ke zemren si mendafsh po e preka tpret si thik
Ke menyre qe me fikson edhe ndjenjat mi cliron
Vetem ti i di plagat qe te gjerat me mbulojne
Vetem ti e di ca kam, kujto ato qe thame
Mjaftonte nje telefonate qe zemra jon tja bej bam
Sa here flas me ty i harroj te gjitha
Dhe kur mbyll telefonin me mungon per 5 minuta
Nuk di si ta them Nuk di se si te shprehem
Po arrita gjeri ketu nuk mundem qe te kthehem
Marr energji nga fjalet e tua dhe nga aroma jote dehem
Dua te bertas dhe te dua smund te fshehem

Je e rrezikshme mund ti le te gjitha per ty
Shikimi jot me ben magji me je fiksuar ne tru
Je e rrezikshme bukuria jote ska kufi
Aroma jote ma shkrin zemren si qiri
Je e rrezikshme mund ti le te gjitha per ty
Shikimi jot me ben magji me je fiksuar ne tru
Je e rrezikshme bukuria jote ska kufi
Aroma jote ma shkrin zemren si qiri

Je e rrezikshme, e rrezikshme,
E rrezikshme mund te them femer qe te ben zarar
Je e rrezikshme, e rrezikshme,
E rrezikshme mund te them femer qe te ben zarar
Je e rrezikshme, e rrezikshme,
E rrezikshme mund te them femer qe te ben zarar
Je e rrezikshme, e rrezikshme,
E rrezikshme mund te them femer qe te ben zarar

Dua te te dedikoj dy fjal nga zemra ime
Qe kur degjova zerin tend jam futur ne mendime
Jam i lumtur se e di qe dikush diku me pret
Me mendon me dashuron edhe emrin me therret
Qielli ska me yje vertet nuk i shikoj
Sepse ne jeten time vetem ti je qe ndricon
Edhe po mos te jemi bashk jam i lumtur qe do di
Qe ekziston nje femer si ty ne bote jo vetem ne TV
Je gjithcka qe nje cun mundet te kerkoj
Edhe po kerkoj me shum dikush ta vizitoj
Ti me ben te ndihem mire kudo qe te jemi
Se krahasoj me asgje dashurine qe neve kemi
Edhe pse na ndan deti largesia sna ndalon
Nje nate me ty smjafton te dua ketu gjithmone
Te me thuash qe me do te buzeqeshesh kur ta them
Te me puthesh te tregosh sa vertet jeta ja vlen

Je e rrezikshme mund ti le te gjitha per ty
Shikimi jot me ben magji me je fiksuar ne tru
Je e rrezikshme bukuria jote ska kufi
Aroma jote ma shkrin zemren si qiri
Je e rrezikshme mund ti le te gjitha per ty
Shikimi jot me ben magji me je fiksuar ne tru
Je e rrezikshme bukuria jote ska kufi
Aroma jote ma shkrin zemren si qiri

Je e rrezikshme, e rrezikshme,
E rrezikshme mund te them femer qe te ben zarar
Je e rrezikshme, e rrezikshme,
E rrezikshme mund te them femer qe te ben zarar
Je e rrezikshme, e rrezikshme,
E rrezikshme mund te them femer qe te ben zarar
Je e rrezikshme, e rrezikshme,
E rrezikshme mund te them femer qe te ben zarar.
Doza
Publikimi: 01/12/2012


Doza - E Rrezikshme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Rrezikshme".
3. Video është e këngës "E Rrezikshme", por nuk këndohet nga Doza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Doza:


Komente 0