TEKSTESHQIP

Doza
Endrra Ime
Lyrics

Jeta ka shum kryqezime un e zgjodha rrugen time asnjeher nuk kam me u ndal se kjo esht endrra ime
RESPEKTIN TA FITOJ JO ME PAK SE SA MERITOJ dhe asnjeher nuk do ndryshoj do jem thjesht vetja ime...

Dhe nje tjeter faqe nga ditari im zgjidha rrugen e sinqert rrugen qe ska kthim i dua veshtiresit tek ato gjej motivim rruga smund te jet e leht kur ne jet ke 1 qellim
Muziken e vertet per njerzit e vertet per ata qe kam ne zemer per ata qe me kan ndjen, nuk kam fjetur asnje nat kan kaluar gjith kto vjet sic thon dhe piratet "you sleep on your ded " sado pengesa qe kam pas asnjeher sjam dorzuar durimi i theksuar esht dhurata me e cmuar thashetheme dalin plot asnjeher si kam degjuar rrugen time kam vazhduar, do guxim qe te ecesh ne kepucet e mia gjithmon ja kam dal me forcat e mia jam krenar per kte fakt mc doza rri prezent vazhdoj rrugen per me lart se

Jeta ka shum kryqezime un e zgjodha rrugen time asnjeher nuk kam me u ndal se kjo esht endrra ime
RESPEKTIN TA FITOJ JO ME PAK SE SA MERITOJ dhe asnjeher nuk do ndryshoj do jem thjesht vetja ime...

Muzika esht bota ime ktu jam zoti un krijoj ktu shprehem si dua une ska ligj te me ndaloj lirikisht i thell si pus nuk pres te me kuptoni, ju jap 20 vjet koh tekstet tme deshifroni, bej ate qe do mos degjo asnjeri si ta besh si mos ta besh do gjykohesh gjithsesi rezato energji si vezullim ne cdo skai behu fllad i dites se re sepse ti je agimi saj, jeta ime der tani esht vertet nje mrekulli me respektojn kudo si artist dhe njeri, familja ime me mbeshtet dua qe ti bej krenar 100% kap per tja dal kam sakrifikuar gjithcka per te ndjekur endrren time kur te tjeret dilnin ne klab un punoja ne studion time jam akoma tu luftu tu shku ne tjeter nivel zeri brendshem po me thot 'mos u ndal asnjeher'

DËRGOI: