TEKSTESHQIP

Doza
Nokturnal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nokturnal" kënduar nga Doza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti, ndërsa okestracioni mbart firmë nga Binakaj.