TEKSTESHQIP

Doza
Wifey
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Wifey" kënduar nga Doza.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Wifey".
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, ky projekt është lansuar në ekranet tona i kompletuar në aspektin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, produksioni i të cilit u përgatit nga Blerim Salillari Films, teksa regjinë e videos e morën përsipër Doza & Blerim Salillari. Videoklipi u publikua me datë 10 Maj 2024. Muzika dhe teksti është shkruar nga vetë artisti, ndërsa arranzhimin dhe produksionin audio e kreu Trinium.