TEKSTESHQIP

Dr. Flow
Dridhe Belin
Lyrics
(Feat. Machin Mic & Afrim Idrizi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dridhe Belin" kënduar nga Dr. Flow.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një impakt sa më të madh, projekti muzikor u përcoll në tregun e gjerë të muzikës i punuar nga ana vizuale edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 16 Prill 2015.