Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majk - Jeto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Diqka po m'ngacmon prap
zemra paprit ja nisi vrapp
i djersit u qova nshtrat
e ktheva kryt ty nuk tkom ngat
e njejta anderr per qdo nat
mu ke
bo si alarm
thjesht nuk po don mem lon rehat
ja kom nis mu pajtu edhe me ket fakt
e di qe smka faj bota
e urrej veten pse njofta
ajo buzqeshje e jotja
qe per pak sekonda ma vjedhi zemren mu
e mboni perveti mu
asniher smle tqet ti mu
veq pak jet pe du
se met thon drejt jom pajtu
qe e jemja ski me kon kurr
e jemja ski me kon kurr
e spo ma nin as ku je shku...

Jeto ahhhh pa mu ti jetooo,
mos ta nin ti jetoo e jeten teme shkatrro...
Majk
Publikimi: 16/09/2022


Majk - Jeto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto".
3. Video është e këngës "Jeto", por nuk këndohet nga Majk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Majk:


Komente 0