Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Dreams - Ndoshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

REF:
Ndoshta nje dite duhet te me kujtosh
dhe me dhimjet ti lotet duhet ti ngacmosh...
Ndoshta... Ndoshta
para pasqyres do te shihesh dhe te me shikosh
me dy pika loti duhet te me mbulosh....
Ndoshta... NdoshtaNuk kemi video për këtë këngë.


The Dreams
Publikimi: 04/08/2012


The Dreams - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga The Dreams.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Dreams:


Komente 0