Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Dreams - Nëna Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Refreni:
Te lutem me perqafo
si femij ti me ledhato dua zemren ta ndjej
Nena ime ti je forca me e madhe qe e kam
jam me ty edhe kur ste kam pran
vetem nuk do jem Nena ime

1. Une jam yll jam Talent
jam i urt jam i trent
jom i Vogel jom i keq
jam i mir inteligjent
asnjona pi tyne skish me pas rendesi
asnjona si nonat tona skan ndjeshmeri
une e di ti e din sa ka kjo perparesi…
sa do te jesh i rritur per nonen gjithmon do te mbetesh fmij
non te lutna maje veten nuk je vetem
solle jeten te verteten
po e ndjej dhe po e shkruj ne leter
i vjeter i ri skaa mosh as gjini
ska ligje as mbreteri
qe pakten nones nuk e ka pas shtepi

Refreni:
Te lutem me perqafo
si femij ti me ledhato
dua zemren ta ndjej
Nena ime ti je forca me e madhe qe e kam ,
jam me ty edhe kur ste kam pran
vetem nuk do jem Nena ime

2. Shum koh rreziqe ne jet i kam kalu
shum mkan than te du dhe me kan deshperu
shum her kam mbet me te vetmen dashuri
qe me mban ne jet prej kur isha fmij
njeriu naj her gabon dhe harron
asnje drog nuk te sheron
Si nona kur te don
Se veq ajo ndjen kur jam keq e kur jam mir
se veq ajo ndjen kur kam deshir e nuk kam deshir
ajo nuk me tradhton
ajo vetem udhezon
Qdo gje me ngarkon vetem Nena ime me largon

Refreni: 3X
Te lutem me perqafo
si femij ti me ledhato
dua zemren ta ndjej
Nena ime ti je forca me e madhe qe e kam ,
jam me ty edhe kur ste kam pran
vetem nuk do jem Nena ime


Ky tekst u dërgua nga Rilind


Nuk kemi video për këtë këngë.
The Dreams - Nëna Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëna Ime".
3. Video është e këngës "Nëna Ime", por nuk këndohet nga The Dreams.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Dreams:


Komente 0