Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Mësuesit

Mesuesi Im

Me mesove gjithqka
qka une nuk dija
me frymzove me gjera te reja
ti je me i miri

Gjera qe nuk dija
ti mi mesove ne jetë
gjithashtu dhe shum gjëra prore

Te falenderoj me gjith zemer
gjithmon do te te kujtoj
ne shpirtin tim
do mbetes gjithmon

- poezi nga Drilon Doberdolani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  62Më shumë nga Drilon Doberdolani


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet