TEKSTESHQIP

Driton Jakaj
Qaj O Qiell
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qaj O Qiell" kënduar nga Driton Jakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, ky krijim muzikor paraqitet tek audienca e gjerë i përpunuar në aspektin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 10 Maj 2013.