TEKSTESHQIP

Driton Jakaj
Bani Bum Dashnija
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bani Bum Dashnija" kënduar nga Driton Jakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës ka punuar si kompozitor Alldin Sallahi.