TEKSTESHQIP

Driton Jakaj
Katile
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Katile" kënduar nga Driton Jakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është përcjellë tek publiku i përpunuar me vlera artistike edhe me një klip muzikor, produksioni i të cilit u përgatit nga Art Production. Videoklipi u publikua me datë 4 Mars 2023. Për vijën melodike, për fjalët e këngës dhe për orkestrimin është kujdesur Besnik Zikolli.