TEKSTESHQIP

Driton Jakaj
Zeshkanja E Bjondina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zeshkanja E Bjondina" kënduar nga Driton Jakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj projekti muzikor përcillet tek publiku i ilustruar tejet mirë me videoklip muzikor, produksioni i të cilit është përgatitur nga Art Production. Ky videoklip u publikua më 22 Prill 2023. Melodia dhe okestracioni është realizuar nga Alldin Sallahi, teksa kënga mbart vargjet e shkruara nga Arton Ramadani.