TEKSTESHQIP

Driton Jakaj
Vllaqko
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vllaqko" kënduar nga Driton Jakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ashtu siç pritej, produkti muzikor u prezantua online i plotësuar me vlera artistike me anë të një videoklipi, të cilin e përgatiti Art Production. Ky videoklip u publikua më 10 Qershor 2023.