Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dukati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Veton Mullatahiri
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Dukati është një këngëtar i njohur. Veton Mullatahiri qe në moshë të herëshme, tregon talentin dhe dashurinë që ka për muzikën, përkatësisht repin, nëpër evenimentet lokale. Shpejt morri nofkën DuKaTi, duke incizuar disa këngë që prekin realitetin, me mesazhe aktuale objektive. Më datë 6 Dhjetor 2012, Dukati publikon videoklipin "Jetim Pa Faj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ram Kukaj

Granit Ahmeti

Marly

Zeid

Pleurat Stublla

Ismail Balidemaj

Extrem Brati

Valki

Chippi

Bujaa


Tags: Dukati, Veton Mullatahiri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet