Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Halimi - Zemren Gur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E pranoj qe m’ka marr malli edhe pse s’e meriton
Pyes kete zemer pse perher kaq fort gabon

Me verbove me mashtrove
Ti ke lujt me mu bash qysh ke dasht
Me cdo prekje dhe buzeqeshje
Ti nje plan paske pas

Zemren gur, zemren gur ti e pate
Nje pik dashni si s’ma fale
Sa pa shpirt, sa pa shpirt u tregove
Kujtimet si denim m’i dhurove

Oret e vona i kam problem vec per ty mendoj
Si ma bone kete te zeze kurr s’do ta kuptoj

Me verbove me mashtrove
Ti ke lujt me mu bash qysh ke dasht
Me cdo prekje dhe buzeqeshje
Ti nje plan paske pas

Zemren gur, zemren gur ti e pate
Nje pik dashni si s’ma fale
Sa pa shpirt, sa pa shpirt u tregove
Kujtimet si denim m’i dhurove

Zemren gur, zemren gur ti e pate
Nje pik dashni si s’ma fale
Sa pa shpirt, sa pa shpirt u tregove
Kujtimet si denim m’i dhurove


Ky tekst u dërgua nga Durim HalimiDurim Halimi
Publikimi: 12/03/2022
Teksti: Durim Halimi
Produksioni: Zen Production
Beat/Instrumental: Zen Production
Video Produksioni: Adh Video ProductionDurim Halimi - Zemren Gur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Gur".
3. Video është e këngës "Zemren Gur", por nuk këndohet nga Durim Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Halimi:


Komente 0