Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Halimi & Zen Prod - Maria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hey Maria, Maria
Maria, Mariana

Hey Maria, Maria
Je simpatia
O Maria, Mariana
Si ti s'o asnjona

Ti e din girl ti e din
Une te kam fiksim
Ti e din girl ti e din
Fle ne shpirtin tim

Maria, Maria
Faqet gurabija
Maria, Mariana
Faqet me nishana
(x2)

Hey Maria, Maria
I more mend e mia
O Maria, Mariana
Si ti s'ben me nena

Ti e din girl ti e din
Une te kam fiksim
Ti e din girl ti e din
Fle ne shpirtin tim

Maria, Maria
Faqet gurabija
Maria, Mariana
Faqet me nishana
(x2)

Hey Maria, Maria
Maria, Mariana
(x2)
Durim Halimi
Publikimi: 30/06/2023
Teksti: Durim Halimi
Produksioni: Zen Prod
Beat/Instrumental: Zen Prod
Video Produksioni: Adh Video ProductionDurim Halimi & Zen Prod - Maria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maria".
3. Video është e këngës "Maria", por nuk këndohet nga Durim Halimi & Zen Prod.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Halimi:


Komente 0