Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Fat I Mallkuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me lot n'sy t'përcolla në rrugët e jetës
Për ty një copë zemre ie ndava prej vetës
Tash jeta pa ty asht veq një mashtrrim
Po ta dishë sa t'kom jetë do t'jesh n'shpirtin tim
Tash jeta pa ty asht veq një mashtrrim
Po ta dishë sa t'kom jetë do t'jesh n'shpirtin tim

O fat i mallkuar o jetë e paprirë
I ndave dy zemra si s'pate mëshirë
O fat i mallkuar o jetë e paprirë
I ndave dy zemra si s'pate mëshirë

Je kujtimi ma i ombël n'jetë që kam shiju
Ti je bota që më dhe arsye me jetu
Tash jeta pa ty osht veq një mashtrrim
Po ta dishë sa t'kom jetë do t'jesh n'shpirtin tim
Tash jeta pa ty osht veq një mashtrrim
Po ta dishë sa t'kom jetë do t'jesh n'shpirtin tim

O fat i mallkuar o jetë e paprirë
I ndave dy zemra si s'pate mëshirë
O fat i mallkuar o jetë e paprirë
I ndave dy zemra si s'pate mëshirë

O fat i mallkuar o jetë e paprirë
I ndave dy zemra si s'pate mëshirë
O fat i mallkuar o jetë e paprirë
I ndave dy zemra si s'pate mëshirë
Si s'pate mëshirë

Ky tekst u dërgua nga RiNaPublikimi: 23/07/2016


Durim Malaj - Fat I Mallkuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fat I Mallkuar".
3. Video është e këngës "Fat I Mallkuar", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0