Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Nje Zemer, Nje Emer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Moj dashni që m'ke vra
A t'merr malli ty najherë me m'pa
A t'merr malli pashë një zot
Për t'kalumen a derdhë lot

Një zemër një emër mbeti brenda meje
Zoti madh mos e baftë me jetu larg teje
Një zemër një emër mbeti brenda meje
Zoti madh mos e baftë me jetu larg teje

Ah për ndarjën s'gjej ilaç
Se pa ty asgja nuk po m'kënaqë
Pse t'kërkoj faj kam vetë
Kush të don jo nuk të vret

Një zemër një emër mbeti brenda meje
Zoti madh mos e baftë me jetu larg teje
Një zemër një emër mbeti brenda meje
Zoti madh mos e baftë me jetu larg teje

Një zemër një emër mbeti brenda meje
Zoti madh mos e baftë me jetu larg teje
Një zemër një emër mbeti brenda meje
Zoti madh mos e baftë me jetu larg teje


Ky tekst u dërgua nga RiNaDurim Malaj
Publikimi: 18/07/2017


Durim Malaj - Nje Zemer, Nje Emer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Zemer, Nje Emer".
3. Video është e këngës "Nje Zemer, Nje Emer", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 0