Më mbaj mend (për 1 muaj)

Durim Malaj - Pishman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pishman nese ke me i ra
Edhe paret e marteses
Unë kam me ti la

N shpirt e n’zemër më ke vra
Kurr hajr jetës s’ke me i pa
Kujt me i thanë sa jam tu vujt
Pse ju bane nuse tjetërkujt
Kujt me i thanë sa jam tu vujt
Pse ju bane nuse tjetërkujt

Ref:2x
Pishman nese ke me i ra
Edhe paret e marteses
Unë kam me ti la

Mall po kam
Fryma po m’ndalet
Çka ke ba ti kurrë nuk t’falet
Nuse tjetrit ju ke ba
Dashnis hajr kurr s’ke me i pa
Nuse tjetrit ju ke ba
Dashnis hajr kurr s’ke me i pa

Ref:2x
Pishman nese ke me i ra
Edhe paret e marteses
Unë kam me ti la
Durim Malaj
Publikimi: 28/08/2020


Durim Malaj - Pishman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pishman".
3. Video është e këngës "Pishman", por nuk këndohet nga Durim Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Durim Malaj:


Komente 1