Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eand Kosumi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Eand Kosumi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe reggae. Më datë 5 Mars 2020, Eand Kosumi publikon videoklipin "Nuk Ma Dite Vleren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enzi

Bounz-B

Bedri Karaxha

Orhan Shaqiri

Don Pate

Habil Hoxha

Kadir Sojeva

Upss Niki

Arion Gashi

Leonard Alija

Tags: Eand Kosumi


Komente mbi këtë artist