A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eand - Mamacita


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2019

2019-08-23T19:00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mamacita" kënduar nga Eand.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mamacita".
Videoklipi nga Eand i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

S4MM - Mamacita

VERSE 1:
Zemrën tën e ni pe larg
Hajde afrohu ma ngat
Se nashta sot unë kam fat
Me ma dhën për 1 jet, jo 1 nat
(Yee)
E nëse t'thirri për me dal
A ka naj njo që na nal
E do sekonda me mi fal
Ti kisha thën edhe do fjalë

CHORUS 2x:
Mamacita
Ti p'i çmend
Edhe s'ta nin për askon
E unë rrugve u rrita
Tu ngajt mas teje
Si me ngajt për 1 milion

REFRAIN:
Zemër kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat
Kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat

BRIDGE 2x:
Për kën e ruan at zemrën?
Për kën e ruan at zemrën?
Bjema tënen merre temën
Bjere tënden merre temën

VERSE 2:
Bjere tënden merre temën
Se unë te ti e maj mendjën
Me ato sy ma more zemrën (2x)
Shawty po duket si Rihanna
E do me pi columbiana
Do me vesh Dolce Gabbana
E thirri [Que Melero Mamá]?

REFRAIN:
Zemër kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat
Kallxom a ma jep tën jetën
E jo veç për 1 nat
Ti m'bën mu me hup kejt vetën
Me ty mu përshtat

BRIDGE:
Për kën e ruan at zemrën?
Për kën e ruan at zemrën?
Bjema tënen merre temën
Bjere tënden merre temën

CHORUS 2:
Mamacita
Ti p'i çmend
Edhe s'ta nin për askon
E unë rrugve u rrita
Tu ngajt mas teje
Si me ngajt për 1 milion
2x

Sparksi - Mamacita

[SPARKSI:]
ej mamasitaa, ej mamasita, ej mamasita
Ah ej mamasita, ej mamasita
hajde te na se ti je ma e mira
si ti un lypa Todo la vida
a je ka tirana a je ka prishtina
ej mamasita ej mamasita hajde te na
se ti je ma e mira
si ti un lypa
Todo la vida
A je ka Tirana
a je ka Prishtina,

ejejej ajo ka qef kohen me kalu n’ibiza
pushimet me dhurata e surpriza
ajo rolin pe lun si bandita
e thirra e me to dola e pita (2X)
tu chillit en bazen
mamasita po vjen
bashk me shoqe po
kcen
kcen
kcen jajaja(2X)
ajo rrin neper kafiqoo ton ditenn
e ton naten neper disco
tu pi mohito
kerrin e ka benzz benzz benzi benzi
and she like to dance dance danci danci danci
ej mamasita ej mamasita hajde te na
se ti je ma e mira
si ti un lypa
Todo la vida
a je ka Tirana a je ka Prishtina

[SPARKSI X FERO:]
a o qyky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajajeee
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajajeee
qaty bashk me Feron ajaje

[FERO:]
(Aa)I'm f**king b*tch and
you know that
e din qe jom i flliqt and she know that
Dancing on my dick yeah she love that
Is only me running and city know that
tash po du me fol per ni tem serioze
un dola me to e ajo o shum misterioze aa
ja dhash dy gram e mshitet mafioze
kta repera lypin beef un me kta po luj veq qoke
i thash asaj me ardh se nuk ish vet po ish me shoqe
ata e kom paciente e banesen barnatore aa
been the gangster is the same
Zemer jom tu ardh pom shkrun mu vanesa
Dhipin ton e thirri veq kur tbohet full banesa
Yeah Im flexing ninstagram i shtina krejt kto tesksta
Me 12 vjet jom kon gipser shum gips permi banesa..Uzi kap per pantolla nqytet shum mir um kan pa leprat
(2X) Mar MD mar MD aha
Pom lipin tu e lipi aha
Mu kan ngri kejt filqit aha
veq me thy un po vi aha

FERO:
shum me hi je tum shti
shum me hi je tum shti MAMACITAAAA
menyra qysh pe sill oo
menyra qysh pom sill MAMACITAAAA

SPARKSI:

shum me hi je tum shti
shum me hi je tum shti MAMACITAAAA
menyra qysh pe sill edhe
menyra qysh pom sill MAMACITAAAA

SPARKSI:

Ah ej mamasita, ej mamasita
hajde te na se ti je ma e mira
si ti un lypa Todo la vida
a je ka Tirana a je ka Prishtina
ej mamasita ej mamasita hajde te na
se ti je ma e mira
si ti un lypa
Todo la vida
A je ka Tirana
a je ka Prishtina,

[SPARKSI X FERO:]
a o qyky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajaje
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajajeee
qaty bashk me Feron ajaje
a o qyky Sparksi ajajeee
qaty bashk me Feron ajaje

Zizeej - Mamacita

Mirdita bonita une ty tprita
dit per dit amo sot na erdh dita
a e din ti pse tprita, a e din ti pse tprita
qyteti plot qika
amo ti je ma e mira
po ti je ma e mira
ti je ma e mira
rina rina deri von rina
pina pina deri von pina
dyt shkelqejm
qata sna vyn neve drita
ja nisum me ni got
e vazhdojna me shisha
pina pina pina
po pina pina pina
na na na na
kcejna
qa qa qa qa

REF:
Mamacita per ty jam i pari
mas ksaj nate ska met pranu as spital
besom qe shum shpejt ty ka met marr malli
po po shpejt ty ka met marr malli

MAMACITA MAMACITA x4

Asnjana tye stafrohet
edhe pse modele i ki ti shoqet
kallxom kimin mos e ki moter
se shum tmadhe e paske thoben
preke preke token
po po preke preke token
se veq ti mu ma kutpon boten
se veq ti mu ma kupton boten
po po po per ty gjithmon kam koh
jo jo jo si ti ska asnjo
mos u nal ti veq vazhdo
po pina pina pina
na na na na
kcejna
qa qa qa qa

REF:
Mamacita per ty jam i pari
mas ksaj nate ska met pranu as spital
besom qe shum shpejt ty ka met marr malli
po po shpejt ty ka met marr malli

MAMACITA MAMACITA x4


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019