TEKSTESHQIP

Edi Beqiri
Te Dua Te Dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua Te Dua" kënduar nga Edi Beqiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.